پکیج چیست و چه مزایا و کاربردی دارد؟

پکیج چیست و چه مزایا و کاربردی دارد؟

پکیج چیست و چه مزایا و کاربردی دارد؟

Blog Article

پکیج چیست و چه مزایا و کاربردی دارد؟نحوه روشن کردن آبگرمکن

برای انتخاب و خرید پکیج های گرمایشی باید توجه داشت که پکیج باید متناسب با فضای مسکونی باشد . که در این صورت پمپ نیاز به تعویض یا پلمب مجدد دارد. این موضوع باعث شده که نه تنها علاقه مندان به تعمیرات پکیج در تهران بلکه کلیه علاقه مندان به این رشته از سراسر ایران در دوره های آموزش تعمیرات پکیج دیواری فنی برق ثبت نام نمایند. • مساحت و متراژ محیط

 • بودجه مدنظر شما برای خرید پکیج

 • آموزش تست فلو سوییچ با مولتی متر

 • عدم نیاز به سیستم لوله کشی پیچیده در موتورخانه ها

 • شل یا لق شدن محور فن

 • تنظيم دما به ميزان دلخواه

 • پکیج دیواری فرولی


به عبارتی یک تخلیه گاز اجباری دارند که بسیار برای مصرف کننده مفید است. با در نظر گرفتن این نکات بعد از خرید پکیج ، نصب و راه اندازی آن نیز باید به صورت تخصصی انجام شود. در این مقاله یکی از علتهای سرد و گرم کردن آب پکیج و راه حل رفع آن را توضیح خواهیم داد.


یکی دیگر از مزایای پکیج شوفاژ برقی نسبت به سوخت های دیگر عدم آسیب رساندن آن به محیط زیست می باشد که در واقع این مدل حین عملکرد گاز مونواکسید کربن تولید نکرده و در نتیجه از عوامل مضر برای نازک کردن لایه اوزن به شمار نمی رود. در واقع وقتی ntc شوفاژ مشکل دارد و دما را به درستی اعلام نکند شعله خاموش نمیشود و حرارت دستگاه بیش از حد بالا می رود .و نتیجتا خطای e81 را سبب می شود. .


به گزارش ایسنا، بنابر اعلام خدمت از ما، پکیجهای دیواری فقط کوچک و کمصداتر نیستند؛ آنها کارایی بهتری دارند و بیشتر نیز عمر میکنند. حجم این منابع از ۲۰ لیتر تا ۱۶۰ لیتر به نسبت ظرفیت دستگاه متفاوت است. تا زیر بنای ۲۸۰ متر مربع: میزان آبدهی یک پکیج دیواری ۲۸ کیلووات ( ۲۸۰۰۰ وات )، ۸ لیتر در دقیقه آب ۵۰ درجه سانتی گراد می باشد که برای منزل مسکونی با یک حمام و یک سرویس بهداشتی و آشپزخانه مناسب است، ولی برای منزل مسکونی که دارای دو حمام و یک سرویس بهداشتی و آشپزخانه می باشد مناسب نیست.


در هنگام خرید باید به میزان گرمایش مورد نیاز و همچنین آب گرم مصرفی مورد نیاز توجه کنیم و در نهایت با مشاوره گرفتن از کارشناسان خرید بهترین نوع پکیج که مناسب با متراژ ساختمان و میزان گرمایش مورد نیاز است را انتخاب کنیم . باید آگاه باشید در نوع تک مبدل به هنگام استفاده از شوفاژ امکان استفاده از آب گرم مصرفی وجود ندارد و به عکس.


اگر در این شغل از مهارت کافی برخوردار نباشید مطمئن باشید که دیر یا زود با شکست روبه رو خواهید شد. چنانچه نمیدانید که چه پکیجی برای شما مناسب است کافی است با متخصصان مرکز ونداد تجهیز تماس بگرید تا شما را برای خرید بهتر راهنمایی و مناسب ترین برند را به شما معرفی کنند، و این تنها بخشی از خدمات ونداد تجهیز است.


نوع دودکش خانه: نوع دودکش در خرید پکیج مناسب بسیار تاثیرگذار است برای مثال اگر دودکش افقی با طول کمتر از یک متر دارید پکیج فن دار مناسب است. آیا تمامی آموزشگاه تعمیرات پکیج برای یادگیری این رشته مناسب هستند؟ میزان آب گرم مصرفی: اگر مقدار آب گرم مصرفی شما زیاد است پکیجهای دیواری انتخاب مناسبی برای شما نخواهد بود و بهتر است از پکیجهای مخزن دار استفاده کنید.


اما در پکیجهای دو مبدله هیچ محدودیتی برای استفاده همزمان آب گرم مصرفی و شوفاژهای گرم وجود ندارد زیرا مبدل ثانویه سیستم جهت تامین آب گرم مصرفی بر روی آن تعبیه شده است. پکیجهای گاز سوز B1 به کلاهک تعدیل باید مجهز شوند اما این نیاز در گروه B2 احساس نمیشود زیرا به وسیله فنی که روی آنها تعبیه شده است گاز ناشی از فعالیت خود را از محل نصب تخلیه میکند.


چگونه مشتریان بیشتری در شغل تعمیرات پکیج به دست آوریم؟ در صورت استفاده از داکت اسپلیت و یا فن کویل از آنجاییکه پکیج در تراز پایینتر از کویل دستگاه داکت اسپلیت یا فن کویل قرار دارد باید لوله ­کشی از پکیج به فنکویل و داکت اسپلیت در تراز پایینتر از کویل دستگاه اجرا شود تا در صورت نیاز، هواگیری از طریق شیر هواگیری نصب شده بر روی کویل دستگاه داکت اسپلیت یا فنکویل انجام شود. 1. بیش از حد بودن فشار گاز

 2. دودکشهای استیل یا دوجداره

 3. آموزش رسوب گیری مبدل به روش سنتی و مدرن

 4. سرد بودن رادیاتورها

 5. فاصله دستگاه با دیوار مجاور حداقل یک متر باشد


اگر هنگام گرم شدن پکیج، یک صدای انفجاری شنیده می شود، به احتمال زیاد پکیج شما مشکل تاخیر در احتراق دارد. برای پرهیز از آسیب دیدن پکیج، از ضد یخ اتومبیل استفاده نکنید. اگر بخواهیم عوامل را به صورت جزئی نام ببریم، میتوانیم به نوع پکیج، متراژ لوله کشی، جنس و برند لولهها و اتصالات استفادهشده، نوع لوله کشی (روکار یا توکار) و …


عیبیابی نسل جدید پکیجها به دلیل وجود صفحه نمایشی که کد خطای مربوطه را بهصورت چشمکزن نشان میدهد سادهتر از دستگاههای قدیمی است. همانگونه که قبلا اشاره شد شما میتوانید فقط با یک تماس از مشاوره متخصصان ونداد تجهیز بهرهمند شوید و پکیج متناسب با محل کار و یا سکونت خود را خریداری کنید. اگر فشار پکیج کافی نباشد سیستم گرمایش مرکزی درست کار نمیکند.


تنظیم فشار پکیج امری تخصصی بوده و نیازمند آموزش پکیج دیواری می باشد. هنگامیکه مصرفکننده یکی از شیرهای آب گرم را باز میکند، فرمان روشن شدن مشعل از طریق میکروسوئیچ سنسور فشار بورد کنترل الکترونیک صادر شده و آب گرم مصرفی با بهرهگیری از مبدل حرارتی ثانویه پوسته ولوله بهصورت فوری تأمین میشود.


فضا به خاطر اکسیژن محیط باید بزرگ باشد و این نکته حائز اهمیت است، چنانچه فضا کوچک باشد و پنجره را باز نگه دارید بازهم خطر خفگی وجود دارد. نکته ی اول اینکه طبق مقررات ملی ساختمان ها حداقل متراژ مورد نیاز برای نصب هرگونه پکیج گرمایشی 64 متر مربع می باشد بنابراین هنگام خرید باید به متراژ واحد مسکونی توجه کرد همچنین طبق مقررات ایمنی در ساختمان های مسکونی اولویت با پکیج های فن دار می باشد .


پکیجهای گازسوز گروه C برای احتراق اکسیژن مورد نیاز خود را از فضای بیرون محل نصب تامین میکنند. ۱ دودکش ساختمان ۲ متراژ ساختمان ۳ مقدار مورد نیاز آب گرم مصرفی ۴ تامین اکسیژن مورد نیاز دستگاه . پکیج دیواری آلپ صنعت قابلیت کارکرد به صورت برقی را دارد و بهترین گزینه برای مکانهایی است که استفاده از سوختهای فسیلی امکانپذیر نیست به همین دلیل تنها روش تامین گرمایش محیط استفاده از پکیج برقی دیواری آلپ میباشد زیرا به صورت مستقل در هر واحد نصب میشود و نیازی به دودکش ندارد.


در این میان فروش پکیجهای دیواری و زمینی برند بوتان و ایران رادیاتور، استقبال قابل توجه خریداران را به خود اختصاص داده اند و از این لحاظ برندهای خوبی برای خرید هستند. جوش آوردن پکیج یک مشکل جدی است و بهتر است برای عیب یابی و رفع این مشکل، این مقاله را بخوانید.

Report this page